HAKKIMIZDA

Yaklaşık 20 yıllık birikim neticesinde 2017 yılında Bodrum’da kurulan firmamız bireysel, ticari ve endüstriyel yapıların ısıtma, soğutma ve mekanik tesisat alanında faaliyet göstermektedir. Konut, villa, alışveriş merkezi, hastane, otel, mağaza gibi yapıların ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, mekanik tesisatlarının projelendirme ve uygulamaları konularında hizmet veren bir firmayız.

Özellikle mekanik tesisat sistemleri konusunda uzmanlaşma yolunu seçen şirketimiz 20 yıllık birikim tecrübe ve uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

Bugüne kadar on binlerce metrekare alanda, turizm tesisleri, konutlar, mağazalar, sanayi kuruluşları, resmi hizmet kurumları gibi alanlarda sistemlerimiz güven ve konforu bir arada yaşatmaktadır

Teknik altyapı ve deneyimli kadromuz ile kısa zamanda önemli projelere imza atan kuruluşumuz çözüm odaklı yaklaşımımız ile işverenlerine ısıtma- soğutma, havalandırma, yangın tesisatı başta olmak üzere tüm mekanik tesisat işlerinde hizmet vermektedir. Kurucumuz Makina Mühendisi Yücel Kaşıkara önderliğinde bünyemizde makine mühendisleri, inşaat mühendisleri, teknikerler ve konularında uzman ustalardan oluşan kadromuz bulunmaktadır.

Sektörde kazandığımız birikim ve yenilikçi anlayışımız ile birçok yüklenici firma tarafından çözüm ortağı olarak da benimsenmiştir.

Bugün geldiğimiz nokta itibariyle şirketlerimizin taahhütlerini başarıyla yerine getirmesi, mühendislik kadrolarının uzmanlığının yanı sıra sahadaki personelimizin üstün gayretlerinin bir sonucudur.