HAVUZ ELEKTROMEKANİĞİ

Güvenli ve sağlıklı bir havuzun oluşabilmesi için, tasarımı, projesi, inşaatı, elektromekanik tesisatı şartnamelere ve standartlara uygun, dezenfeksiyon sisteminin ihtiyaca cevap verebilecek nitelik ve kapasitede, kullanım suyunun özelliklerinin standartlara uygun olması gerekmektedir. Yüzme havuzu suyu; renksiz, saydam ve biyolojik olarak temiz olmalıdır. İdeal bir havuz suyu, içme suyunun taşıdığı tüm özelliklere sahip olmalı ve bu özelliklerin havuz suyunda devamlılığı sağlanmalıdır. Yüzme havuzlarında suyun, salgın hastalıklara sebep olmaması, yani mikroorganizmalardan arındırılmış olması gerekmektedir. Havuz suyunun fiziksel, kimyasal ve bakteriyolojik olarak kontrol altında tutulması gerekmektedir. Böylelikle yüzme havuzlarından yararlananların, sürekli, güvenli, sağlıklı, konforlu ve eğlenceli kullanımları sağlanmış olacaktır.

Yüzme havuzları ve spa alanlarındaki 20 yılı aşkın tecrübemiz yenilikçi dinamik ve kaliteden ödün vermeden %100 müşteri memnuniyeti anlayışıyla sektöre hizmet etmeyi amaçlamaktayız. Havuz sistemlerindeki son teknolojileri takip ederek kullanıcı sağlığını ön planda tutan sistemlerimiz mühendislik analizlerimiz ile projelendirip tecrübeli akredite olmuş uzman ekibi ile kusursuz uygulamaklar yapmaktayız.

Kullanıcı sağlığını ön planda tutan standartlarda bir havuz sisteminin uygulanmasının gerçek bir mühendislik yetisinden geçtiğini biliyor ve bu sebeple bütün projelerimizde en ufak detaylara kadar analizler yaparak projelere özel çözümler üretiyoruz.